شما آدرس سایت خود را ثبت نکرده اید.
ثبت نام آیا با فیلترینگ ایسنتاگرام مشکل حل خواهد شد؟

جوان وی پی ان

ارائه دهنده خدمات فیلترشکن با سرعت بالا و قیمت مناسب

آیا با فیلترینگ ایسنتاگرام مشکل حل خواهد شد؟

آیا با فیلترینگ ایسنتاگرام مشکل حل خواهد شد؟Reviewed by DR Net on Jan 3Rating: 5.0آیا با فیلترینگ ایسنتاگرام مشکل حل خواهد شد؟بایدها و نباید ها پیرامون این سئوال آیا با فیلترینگ ایسنتاگرام مشکل حل خواهد شد؟ مورد بررسی قرار گرفت

خبری که این روزا در تمام رسانه های تیتر اول رو به خودش اختصاص داده خبر فیلتر شدن شبکه اجتماعی ایسنتاگرامه که بعد از فیلتر شدن تلگرام حالا نوبت به این شبکه اجتماعی موبایلی محبوب رسیده است. امروز در دکتر نت قصد داریم به این مسئله مهم بپردازیم و راه حل های احتمالی برای عبور از این بحران را در اختیار شما کارران قرار دهیم تا پایان با ما همراه باشید.

به نقل از وب سایت زومیت : سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور اعلام کرد درحال‌حاضر، حکم قضایی برای فیلترینگ اینستاگرام صادر شده؛ اما منتظر اجماع‌ نظر در این زمینه هستند.

جواد جاوید‌نیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور، از صدور حکم قضایی برای فیلترینگ شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام خبر داد. به‌گفته‌ی وی، طبق مصوبات شورای عالی فضای مجازی، ترافیک اینستاگرام از سطحی نباید بیشتر می‌شد؛ اما این اتفاق افتاد و دولت نیز باید مجوزی برای انتقال سرورها به داخل کشور صادر می‌کرد که این کار نیز انجام نشد.

جاویدنیا، معاون دادستان کل کشور، در مصاحبه با برنامه‌ی تلویزیونی تهران ۲۰، اظهاراتش را اصلاح کرد و گفت حکم جدیدی برای فیلتر اینستاگرام صادر نشده است. وی گفت:

خبر منتشرشده به این معنا نیست که به‌تازگی دستوری صادر شده است. این امر از گذشته اتفاق افتاده و دستور فیلترینگ اینستاگرام در مقطعی صادر شده بود. دولت پیشنهادی مطرح کرده بود مبنی بر اینکه می‌توانیم با فیلترینگ هوشمند، مانع از محتوای مجرمانه و غیراخلاقی شویم؛ ولی به این دلیل که اینستاگرام ارتباطات خود را رمز کرد و مانع از این امر شد، تمام هزینه‌های خرج‌شده برای این منظور هدر رفت و محتوای غیراخلاقی و خلاف قانون هم در اینستاگرام همچنان ادامه پیدا کرد. در شورای عالی فضای مجازی، این موضوع باردیگر مصوب شد که تلگرام و اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی خارجی باید مجوز بگیرند، به قوانین کشور ملتزم شوند، سرورهای خود را به داخل کشور منتقل کنند، از وزارت ارتباطات مجوز بگیرند و درصورت انجام‌نشدن این امر، طبق همان مصوبه باید فیلترینگ انجام شود. این امر متأسفانه محقق نشده و منتظریم تصمیم جمعی گرفته شود و اینستاگرام که محتوای خلاف قانون و خلاف اخلاق کشور ما را دارد، سریع‌تر تعیین و تکلیف شود.

با توجه به خبرهای منتشر شده آیا ایسنتاگرام هم به سرنوشت تلگرام دچار خواهد شد ؟  تکلیف کسب و کارهای ایرانی که در این شبکه های اجتماعی در حال فعالیت هستند به کجا خواهد رسید ؟

ما عادت به فیلتر شدن ناگهانی داریم و باتوجه به سابقه طولانی در دور زدن تحریم ها هیجگاه به خاطر یک فیلترینگ نا امید نشده و به کارخودمون ادامه خواهیم داد مطمئن باشید که بعد از فیلتر شدن ایسنتاگرام حداقل ۱۰-۱۵ مدل فیلتر شکن جدید به قبلیا اضافه خواهد شد و مانند تلگرام فقط یک مرحله به مراحل اتصال اضافه میشود.

دکتر نت با ارائه سرویس های جدید و پر قدرت در کنار شما خواهد بود تا در صورت وقوع این امر بتوانید با کمترین هزینه بهترین سرویس ها رو تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *