شما آدرس سایت خود را ثبت نکرده اید.
ثبت نام راه حل شناسایی آیفون های تقلبی

جوان وی پی ان

ارائه دهنده خدمات فیلترشکن با سرعت بالا و قیمت مناسب

راه حل شناسایی آیفون های تقلبی

راه حل شناسایی آیفون های تقلبیReviewed by جوان نت on Nov 2Rating:

راه حل شناسایی آیفون های تقلبی

آیفون های تقلبی :
سخت ترین راه تشخیص گوشی های اورجینال از غیر اورجینال زمانی اتفاق می افتد که سازندگان گوشی های تقلبی از اجزای حقیقی گوشی های اپل استفاده میکنند که به سیستم iOS مجهز هستند. تولید کنندگان در واقع این قطعات را به صورت قاچاق تهیه میکنند و یا از گوشی هایی که برای اوراق و بازیافت به چین وارد میشوند بدست می آرند .
این تولید کنندگان در واقع مادربورد ها را از گوشی های اوراقی تامین میکنند و آنها را در قالب های گوشی های دیگر اپل که به صورت اوراق در امده اند و یا حتی قاب های جدیدی که بنا بر الگوی اصلی گوشی های آیفون ساخته شده است نصب میکنند .
باید اشاره کرد که این گوشی ها به صورت غیر قابل باوری شبیه به نسخه های اصلی آیفون به نظر میرسند اما در عین حال راه هایی برای تشخیص اورجینال نبودن آنها وجود دارد .
برای شروع هنگام کار کردن با گوشی ممکن است احساس کنید سرعت عمل دستگاه و نرم افزارهای آن کمی پایین است .این مساله به این خاطر است که به احتمال زیاد مادربورد این گوشی متعلق به مدل آیفون پایین تری است .
اما در اینجا روش مطمئن و قطعی تری نیز وجود دارد . زمانی که شما قسمت عقبی آیفون را مشاهده میکنید با یک شماره سریال رو به رو میشوید که به عنوان IMEI و یا شماره شناسه بین المللی گوشی مورد نظر به شمار می آید که در قالب یک پرینت ظریف زیر لوگوی آیفون قرار گرفته است . این شماره سریال به صورت مخصوص تنها برای این گوشی در نظر گرفته شده است برای اطمینان از اورجینال بودن این گوشی بهتر است به قسمت Setting گوشی وارد شوید و گزینه General About را لمس کنید اگر شماره سریال موجود در این بخش با شماره ای که در عقب آیفون درج شده است هماهنگ نبود آیفون مورد نظر شما اورجینال نیست .
دقت داشته باشید که شماره سریال مذکور در زیر جعبه گوشی های آیفون نیز قید میشود گرچه اگر شماره سریال گوشی با شماره سریالی که در زیر جعبه ایفون قرار دارد هماهنگ نبود لزوما به معنی تقلبی بودن گوشی نیست و ممکن است به دلیل سهل انگاری شعبه فروش آیفون این اشکال رخ داده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *